RedenHair
Yüksek etkili saç restorasyon serumu Dökülen saçlarını saymayı bırak!
SİPARİŞ
RedenHair

Uzmanlar, TRICHO - PRIME formülünü oluşturmak için binlerce uyarıcı bileşeni araştırdılar. Klinik çalışmalar onayladı: ilk kullanım günlerinden itibaren ürün saç köklerini dinlenme evresinden aktif büyüme evresine geçiriyor.

’in sonunda, RedenHair kozmetik pazarında tüm kriterlerde en iyi ürün olarak kanıtlandı.

Mükemmel sonuçlar sağlayan tamamen doğal bir saç bakım serumudur.

%95

oranında saçların kırılganlığını ve dökülmesini azaltır

%90

oranında saç kaybını azaltır

%97

oranında daha fazla esneklik sağlar

RedenHair HİÇBİR ŞEY SAÇLARI RESTORE ETMEKTEN DAHA KOLAY DEĞİL

1. ADIM
Serumu saçın kök bölgesine uygulayın.

2. ADIM
Masaj hareketleriyle serumu 15 dakika boyunca saç derisine sürtün. SERUMU DURULAMAYA GEREK YOK!

3. ADIM
Prosedürü haftada 3 defa tekrarlayın.

4. ADIM
Önerilen kullanım süresi 4 haftadır.

Uzmanların ürünle ilgili görüşü

Her gün, saçlar pek çok testten geçiyor: çevrenin, suyun, şekillendirme ürünlerinin etkileri vb. Genetik, vücudun bireysel özelliklerinin yanı sıra hormonal bozulmalar - tüm bunlar kadınlarda ve erkeklerde saç dökülmesi sorunlarını her geçen gün daha ciddi sorun haline getiriyor.
Tüm müşterilerime RedenHair saç restorasyonu serumunu öneriyorum. Uygulamamda, RedenHair görevle başa çıkamadığı bir durum hiç olmadı. Serum kıl köklerine etki ederek ve kılların aktif büyümesini teşvik ederek tüm çekirdeği de gözardı etmiyor. Saçları yararlı maddelerle sarıyormuş gibi besliyor ve kırılganlığa karşı koruyor. Bir hafta içinde saçlar bakımlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşuyor ve bir kurs uygulaması uzun süre saç dökülmesi sorununu unutmaya yardımcı olacaktır.
Tek bir ürünün bu kadar çok yönlü ve etkili olabileceğine inanmak zor. Boşuna zaman kaybetmeyin, RedenHair saç onarıcı serumunu deneyin ve sonucu kendiniz görün.

Hassan Hotak

Saç Sağlığı Uzmanı


7. Gün
17. Gün
28. Gün
7. Gün
17. Gün
28. Gün

RedenHair ile saç büyüten 100500+ mutlu müşteriye katılın

Mahmut, 39

Geçen yıl testosteron seviyem çok düştü, yatakta sorunlar başladı ve saçlarım döküldü. O zamanlarda şık ve görkemli bir saç kesimim vardı, ona veda etmek zorunda kaldım. Ama uzun sürmedi. Üçleme uzmanı bu serumu bana önerdi ve her gün kullanmamı söyledi. Hemen değil, fakat 2 hafta sonra saç dökülmesi durdu ve 2 ay içinde önceki görünümümü tamamen geri kazandım.

Suat, 35

Kocam da bu serum kullanıyor, 50 yaşında ve saçları genç bir adam gibi kalın ve ipeksi. Sadece bazı yerlerde gri saçlar yaşını gösteriyor. İkinci hamilelikten sonra, ben de saçlarımı RedenHair ile tekrar onardım. Uzun saçlarımdan 9 ayda sadece hatıralar ve kürek kemiklerime kadar bir kısım kaldı. Durumum ve dış görünümüm anında düzeldi ve uzunluğu büyüdü. Şimdi diğer bakım ürünleri yerine haftada iki kez serum kullanıyorum.

Levent, 33

Geçen yıl kafamın arkasındaki saçlarım hızla zayıflamaya başladı, ükkanlardaki ve eczanelerdeki saç dökülmesine karşı olan tüm şampuanları aldımç ama hiçbir işe yaramadı. Kız arkadaşım, güzellik uzmanına kafa derisi için mezoterapiye bile kayıt yaptırdı. Bir ton para harcadım ve etkisi sıfır. Saçlarım yastıkta kalıyordu.Hayat akıp gidiyordu ve. ben kelleşiyordum. RedenHair olmasa, bana ne olurdu bilmiyorum. Kel olucaktım. Kafamın arkasındaki saç, bir buçuk ay içinde büyüdü. Tavsiye ederim
RedenHair Saçlarınız tarakta değil kafanızda olsun
Eski fiyat 758 TRY
Fiyat 379 TRY